Igaunijas uzņēmuma konta atvēršana

Konta atvēršana Igaunijas bankā. Pēc uzņēmuma reģistrācijas Igaunijā varēsiet pieteikties konta atvēršanai Igaunijas bankā, ja jums ir partneri Igaunijā/Igaunijā dzīvojoši darbinieki/darbība tiek veikta Igaunijas teritorijā. Ja uzņēmuma paredzamā darbība nav saistīta ar Igauniju, neizdosies atvērt bankas kontu Igaunijā. Ja vēlaties atvērt kontu Igaunijas bankā, vispirms sāciet pilnīgu vai daļēju darbību Igaunijā, un ar prieku jums palīdzēsim. Iesakām vērsties bankā vērsties pēc tam, kad jūsu uzņēmumam būs pierādījumi par darbību Igaunijā (Igaunijas bankā var atvērt kontu tikai uzņēmuma valdes locekļa personīgā klātbūtnē).

IGAUNIJAS BANKU SARAKSTS

Banka Izskatīšanas laiks Cena nerezidentam Tīmekļvietne
Swedbank līdz desmit darba dienām 200 EUR Swedbank
SEB līdz desmit darba dienām 500 EUR SEB
Luminor līdz desmit darba dienām 250 EUR Luminor
LHV līdz 30 darba dienām 200 EUR LHV
Citadele līdz 30 darba dienām 500 EUR Bank Citadele

PALĪDZĪBA KONTA ATVĒRŠANĀ IGAUNIJAS BANKĀ

Pēc uzņēmuma nodibināšanas Igaunijā “Company in Estonia OÜ” speciālisti sniedz saviem klientiem sīku konsultāciju par konta atvēršanu Igaunijas bankā. Ja jau nodibinājāt uzņēmumu, izmantojot citu juridisko uzņēmumu, šāda konsultācija par konta atvēršanu Igaunijas bankā maksā 400 EUR. Pasūtīt konsultāciju var šeit.

KONTA ATVĒRŠANA EIROPAS BANKĀ VAI PSP

Pēc uzņēmumam nodibināšanas Igaunijā varat pieteikties konta atvēršanai Eiropas bankā (Igaunijas uzņēmumam nav obligāts konts Igaunijas bankā). Lai atvērtu kontu Eiropas bankā, būs nepieciešami uzņēmuma dokumentu zvērināti tulkojumi. Visiem saviem klientiem nodrošinām to Eiropas banku un maksājumu sistēmu sarakstu, ar kurām viņi varēs sazināties un pieteikties konta atvēršanai savam Igaunijas uzņēmumam. Visa informācija tiks sniegta bez maksas.

PAPILDPAKALPOJUMI

Sīka konsultācija par bankas konta atvēršanu 400 EUR

“Company in Estonia OÜ” sniedz plašu pakalpojumu klāstu, piemēram, grāmatvedības pakalpojumus Igaunijā un juridiskos pakalpojumus Igaunijā.