Uzņēmējdarbība Igaunijā

Uzņēmējdarbība IgaunijāIgaunija ir viena no visvairāk integrētajām Ziemeļeiropas valstīm un ieņem 16. vietu no 189 valstīm uzņēmējdarbības veikšanas viegluma ziņā un pirmo vietu Eiropā ar jaunuzņēmumu skaitu uz vienu iedzīvotāju. Vietējā valdība ir parūpējusies par labvēlīgiem informācijas tehnoloģiju jomas attīstības apstākļiem, tādēļ Igaunija ir slavena ar savu tehnisko izglītību un piesaista visas pasaules IT speciālistus.

Igaunijai ir vispievilcīgākais investīciju klimats Eiropas valstīs. Igaunijas uzņēmējdarbības vidē varēsiet pilnībā pievērsties savai darbībai, neraizējoties par birokrātiskajiem šķēršļiem. Turklāt Igaunijai ir caurredzama likumdošana un saprotama nodokļu sistēma.

PRIEKŠROCĪBAS UZŅĒMĒJDARBĪBAI IGAUNIJĀ

Igaunijā ir viens no visaugstākajiem ekonomiskās brīvības līmeņiem pasaulē, tas ir visaugstākais Austrumeiropā. Nelielais iedzīvotāju skaits veicina jaunu informācijas tehnoloģiju un ideju ieviešanu ar minimālām izmaksām un maksimālu atgriezenisko saiti. Arī privāto uzņēmēju finansiālais un informatīvais atbalsts notiek galvenokārt tiešsaistes režīmā. Piemēram, Igaunijā maksājumus un nodokļu deklarāciju iesniegšanu veic internetā, kas ļauj būtiski mazināt laika patēriņu un koncentrēties uz uzņēmējdarbības attīstību.

Internetpakalpojumi ir visās Igaunijas dzīves jomās, tādēļ Igaunijas uzņēmumi tiešsaistē attīstās neticamā ātrumā. Piemēram, izmantojot elektroniskā rezidenta karti, tagad Igaunijā var ērti vadīt uzņēmējdarbību no jebkuras vietas pasaulē.

“Company in Estonia OÜ” atzīmē šādas priekšrocības, veicot uzņēmējdarbību Igaunijā:

  • Uzņēmuma reģistrācija Igaunijā prasa nieka 15 minūtes
  • Igaunijas uzņēmuma ienākuma nodoklis ir 0%, tādējādi var investēt uzņēmējdarbības attīstībā bez būtiskiem nodokļu zaudējumiem
  • Nesadalītā peļņa netiek aplikta ar nodokli, bet sadalītās dividendes tiek apliktas tikai ar 20% nodokli
  • Garantēta tēriņu ekonomija Igaunijas uzņēmuma izveidē un apkalpošanā
  • Ar nodokli neapliekamas uzņēmuma dibinātāja algas iespēja
  • Korporatīvā konta atvēršanas iespēja jebkurā Eiropas finanšu iestādē
  • Iespēja iekļūt Eiropas vienotajā tirgū kā Igaunijas uzņēmumam
  • Vienkārša uzņēmuma tiešsaistes administrēšana, kas turpmāk var kļūt vēl vienkāršāka
  • Ideāla jurisdikcija tirdzniecības uzsākšanai Amazon kā profesionālam pārdevējam (Professional Seller)

Igaunija ir sevišķi interesanta importa un eksporta modeļa uzņēmumiem, piemēram, Amazon FBA. Tā kā Igaunija ir Eiropas Savienības dalībvalsts, vietējiem uzņēmumiem reti rodas sarežģījumi ar Rietumu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Amazon un eBay, vai maksājumu servisiem, piemēram, PayPal un Stripe. Nodibinot uzņēmumu Igaunijā, uzņēmuma dibinātājam ir piekļuve visiem pakalpojumu sniedzējiem, kas darbojas ES un ASV.

Ar prieku piedāvājam:

 

Konsultācijas par Igaunijas nodokļu sistēmu no 100 EUR
Konsultācija uzņēmējdarbības iesācējiem Igaunijā      no 100 EUR
Palīdzība nekustamā īpašuma nomāšanā vai iegādē no 500 EUR
Juridiskais slēdziens no 600 EUR
Palīdzība apmešanās atļaujas saņemšanai Igaunijā no 1 000 EUR
Personāla atlase Igaunijā no 1 000 EUR
Palīdzība jaunuzņēmumu attīstīšanā Igaunijā no 3 000 EUR
Igaunijas tirgus analīze jūsu uzņēmējdarbības nozarē no 2 000 EUR