Juridiskā adrese Igaunijā

Juridiskā adrese IgaunijāIgaunijas likumi paredz, ka uzņēmuma reģistrācijai ir obligāti nepieciešama juridiskā adrese valsts teritorijā, lai, ja nepieciešams, valsts iestādes varētu uz šo adresi nosūtīt informatīvas vēstules. Pasūtot šo pakalpojumu mūsu uzņēmumā, visi “Company in Estonia OÜ” klienti tiks informēti par vēstuļu un paziņojumu saņemšanu.

“Company in Estonia OÜ” piedāvā klientiem reģistrēt uzņēmuma juridisko adresi Tallinas visprestižākajā biznesa centrā. Jūsu nākotnes virtuālais birojs atradīsies Tornimäe 7 ‒ “premium” klases augstceltnē pašā pilsētas centrā. Ja nepieciešams, varam arī sagatavot komunālo pakalpojumu rēķinu (utility bill), kas ir būtisks dokuments, lai sāktu e-komercdarbību Amazon un atvērtu kontu dažās Eiropas bankās.

Galvenā juridiskās adreses atšķirība no fiziskās adreses: juridiskā adrese ir tikai uzņēmuma reģistrācijas adrese un pastkastīte. Ja uzņēmumam būs nepieciešams fizisks/reāls birojs, lai turpmāk uz uzņēmuma vārda saņemtu rēķinus, vai uzņēmums jau darbojas Igaunijas teritorijā, “Company in Estonia OÜ” darbinieki ar prieku palīdzēs nomāt/iegādāties fiziska biroja telpas Igaunijā.

Juridiskā adrese Igaunijā/virtuālais birojs uz gadu 200 EUR

Company in Estonia OÜ piedāvā saviem klientiem reģistrēt uzņēmuma juridisko adresi prestižākajā Tallinas biznesa centrā. Mēs piedāvājam plašu papildu pakalpojumu klāstu, piemēram, grāmatvedības pakalpojumus, juridiskos pakalpojumus un palīdzību, atverot bankas kontu Igaunijā.