Juridiskie pakalpojumi

juridiskie pakalpojumi Igaunijā“Company in Estonia OÜ” piedāvā juridiskos pakalpojumus uzņēmumiem, kuru īpašnieki ir Igaunijas nerezidenti.

Starptautiskās uzņēmējdarbības juridiskais atbalsts nodrošina efektīvu jūsu uzņēmuma darbību, jo korporatīvās tiesības var atšķirties katrā konkrētajām valstī un pirms darbības uzsākšanas ir svarīgi, lai uzņēmuma īpašnieki iepazītos ar likumdošanas aktiem katrā noteiktajā uzņēmējdarbības jomā.

“Company in Estonia OÜ” sniedz juridiskos pakalpojumus, stingri ievērojot konfidencialitāti darbā ar uzņēmumu, dokumentiem un informāciju.

Juridiskie pakalpojumi Igaunijas uzņēmumiem:

Juridiskā konsultācija no 150 EUR
Dokumentu sagatavošana no 150 EUR
Juridiskais audits no 150 EUR
Juridiskais slēdziens no 600 EUR

 

Šobrīd Igaunija ir vislabvēlīgākā jurisdikcija uzņēmējdarbības sākšanai un jaunu projektu īstenošanai. Ņemot vērā Igaunijas piedāvātās iespējas visas pasaules uzņēmējiem, uzņēmuma nodibināšana mūsu valstī notiek maksimāli ātri. Tomēr ir jāņem vērā, ka uzņēmums izveide ir juridiska procedūra, kas dibinātājam nosaka vairākus pienākumus, par kuriem nedrīkst aizmirst.

Lieliski saprotam, ka dažādu iemeslu dēļ ne katrs uzņēmējs ir gatavs patstāvīgi risināt juridiskos jautājumus. Pirmkārt, laiks ir vērtīgs aktīvs un starptautiskajiem uzņēmējiem ir vērts visu juridisko procedūru izpildi un īstenošanu uzticēt profesionāļiem, koncentrējot uzmanību uz pašu uzņēmējdarbības attīstības jautājumiem. Otrkārt, vēršoties pēc juridiskas palīdzības pie pārbaudīta pakalpojumu sniedzēja, saņemsiet kvalificētu juridisku konsultāciju pirms savas uzņēmējdarbības sākšanas un tādējādi novērsīsiet turpmākos riskus un uzraudzības iestāžu pretenzijas. Turklāt jūsu uzņēmējdarbības juridiskais atbalsts nodrošinās uzņēmuma stabilitāti un mazinās turpmākā juridiskā atbalsta izmaksas: juridiskā uzņēmuma pakalpojumu izmaksas ir būtiski mazākas nekā uzņēmuma štata jurista uzturēšanas izmaksas. Neapšaubāmi ir svarīgi rūpēties par uzņēmuma reputāciju no tā dibināšanas brīža, un pareizi risinājumi projekta pašā sākumā palielina uzņēmuma turpmāko panākumu iespējas.

“Company in Estonia OÜ” darbinieki ar prieku piedāvā saviem klientiem turpmāk minētos pakalpojumus: juridiskās konsultācijas, juridisko slēdzienu sagatavošanu, uzņēmuma dokumentu izstrādi un sagatavošanu, kā arī citus juridiskos pakalpojumus, kas var vienkāršot uzņēmuma darbību.

“Company in Estonia OÜ” specializējas juridisko pakalpojumu sniegšanā Igaunijas nerezidentiem piederošajiem uzņēmumiem. Tā kā korporatīvās tiesības var atšķirties katrā atsevišķā valstī, Igaunijas uzņēmumu īpašniekiem pirms savas darbības sākšanas ir jāiepazīstas ar tiesību aktiem. Mūsu uzņēmuma juristi ar prieku sniegs sīku konsultāciju par visiem nepieciešamajiem tiesiskajiem aspektiem, kas ir spēkā Igaunijā.

Juridiskās konsultācijas laikā bieži apspriežamās tēmas:

  • Uzņēmuma juridisko dokumentu sagatavošana
  • Konsultācijas par tirdzniecības/finanšu licencēm
  • Uzņēmuma pārdošana, reorganizācija un likvidācija
  • Līgumu (kredīts, paju pirkums un pārdevums, iekārtošana darbā, noma) sagatavošana
  • Prečzīmes reģistrācija
  • PVN un EORI numuru reģistrācija

Visas “Company in Estonia OÜ” sniegtās juridiskās konsultācijas ir stingri konfidenciālas un tajās aptvertās tēmas neattiecas uz trešām personām. “Company in Estonia OÜ” juristi ar prieku nodrošinās palīdzību jūsu projektam visos tā attīstības posmos. Mums ir svarīga individuāla pieeja katram klientam un rūpējamies par jūsu uzņēmējdarbības vajadzībām, ņemot vērā jaunākos Igaunijas tiesību aktu grozījumus.

“Company in Estonia OÜ” palīdz iegūt Igaunijas uzņēmuma konta atvēršana un sniedz dažādus pakalpojumus, piemēram, grāmatvedības pakalpojumus Igaunijā .