Uzņēmuma dibināšana Igaunijā

KĀ REĢISTRĒT UZŅĒMUMU IGAUNIJĀ?

Uzņēmuma reģistrācija, izmantojot e-rezidenta karti

Nodibinot uzņēmumu, izmantojot e-rezidenta karti, obligāts nosacījums ir juridiskā adrese un kontaktpersona Igaunijā.
880 EUR

Uzņēmuma reģistrācija Igaunijā (OÜ) ar apmeklējumu

Obligāts nosacījums ir juridiskā adrese un kontaktpersona Igaunijā. Lai nodibinātu uzņēmumu, ir nepieciešama jūsu klātbūtne pie notāra.
1 000 EUR

Uzņēmuma nodibināšana Igaunijā (OÜ) ar pilnvaru

Obligāts nosacījums ir juridiskā adrese un kontaktpersona Igaunijā. Lai nodibinātu uzņēmumu ar pilnvaru, ir jāsagatavo notariāli apliecināta pilnvara.
1 190 EUR

Jau izveidotie uzņēmumi Igaunijā un uzņēmumi ar apgrozījumu

Papildus jaunu uzņēmumu nodibināšanai piedāvājam arī iegādāties jau nodibinātu uzņēmumu. Piedāvājumā ir gan nodibināti neaktīvi uzņēmumi, gan uzņēmumi ar aktīvu darbību.
no 1 000 EUR

IEVADS

Pēdējā laikā daudzi strauji attīstošies pasaules uzņēmumi sāk savu darbību Igaunijā, kas atrodas Eiropas ziemeļos. Iespējams, jau esat dzirdējuši par tādiem uzņēmumiem kā Skype, Bolt, TransferWise, Playtech vai Pipedrive.

Igaunijas uzņēmējdarbības sekmes pamatojas uz attīstītu ciparu infrastruktūru un pārliecību par to, ka gandrīz visu ir iespējams paveikt tiešsaistē ar minimāliem naudas un laika tēriņiem. Pašlaik dažus nodibinātos jaunuzņēmumus pārvalda digitālie klejotāji, uzņēmēji, ārštata un pašnodarbinātas personas. Šim nolūkam tika izveidota programma e-Residency, lai uzņēmējiem no visas pasaules nodrošinātu pieeju Igaunijas uzņēmējdarbības videi, kā arī vienkāršotu lietišķā sektora procesus. Pateicoties tam, ka Igaunija ir ES dalībvalsts, e-rezidenti var izmantot e-pakalpojumus kopā ar Igaunijas rezidentiem, pilnībā attālināti pārvaldot savu uzņēmumu, vienlaikus viņu uzņēmējdarbības pamatā ir Eiropas vienotais tirgus.

Pateicoties elektroniskajai rezidencei, ir kļuvis iespējams no dzīvesvietas neatkarīgs dzīvesveids: nedārga administrēšana, vienkārša uzņēmējdarbības veikšana un atvieglota nodokļu piemērošana. “Company in Estonia OÜ” palīdzēs izveidot jaunuzņēmumu Igaunijā un pārvaldīt savu uzņēmējdarbību neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANAS IGAUNIJĀ PRIEKŠROCĪBAS

Igaunija ir viena no digitalizētajām valstīm, kas piedāvā mūsdienīgas iespējas un labvēlīgus apstākļus uzņēmumu izveidei. Par to var labi spriest pēc vidējā jaunuzņēmumu skaita Eiropā: 5 uz 100 000 cilvēku, vienlaikus Igaunijā šis rādītājs ir sešas reizes lielāks. Tādējādi Igaunija ir trešajā vietā Eiropā attiecībā uz jaunuzņēmumu dibināšanu, ko veicina vairākas uzņēmējdarbības priekšrocības:

  • uzņēmuma ienākuma nodoklis ir 0% (nesadalītās peļņas nodoklis);
  • dibinātāji un valdes locekļi var būt Igaunijas nerezidenti (nav nepieciešams vietējais direktors);
  • nav obligāta nosacījuma attiecībā uz uzņēmuma direktora darba algas samaksu un nav prasību par darba algas apmēru;
  • nodibinot uzņēmumu, nav jāiemaksā statūtkapitāls;
  • pilnībā attālinātas uzņēmuma vadības iespēja, ja ir e-rezidenta karte;
  • veicot uzņēmējdarbību Igaunijā, valdes loceklim ir tiesības pieteikties uzturēšanās atļaujas saņemšanai uz termiņu līdz pieciem gadiem;
  • transportlīdzekļu un nekustamā īpašuma iegādes iespēja Igaunijas uzņēmuma īpašumā bez nodokļu nomaksas;
  • Igaunija ir noslēgusi starptautiskas vienošanās ar 59 valstīm par nodokļu dubultās uzlikšanas novēršanu;
  • Igaunijā pastāv caurredzama un saprotama nodokļu sistēma bez progresīvajiem nodokļiem.